Willa 3 pokoi Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$985,692
$2,587/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    381 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    408 m²

Opis

ekskluzywne wille w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Phuket

Serene Villas to kameralny projekt luksusowych willi znajdujących się w Cherng Talay, jednym z najbardziej wysuniętych i komfortowych obszarów Phuket. Projekt został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Original Vision i łączy nowoczesną architekturę, budowę z zachodnimi standardami i inteligentną technologią domu, tworząc przemyślany i elegancki format życia na wyspie.

Willa - wariant 1

💰31,000,000 bahtów (+ 1,500,000 mebli bahtów)

  • 🛏 3 sypialnie

  • 🚿 4 łazienki

  • 📐 Powierzchnia zabudowy: 381,4 m2

  • 🌴 Wykres: 408 m2

  • 🏊 Prywatny basen solny 10 × 4 m

Dwupiętrowa willa z ekspresowym 7-metrowym architektonicznym atrium, wypełniająca dom naturalnym światłem. Przestrzeń jest zorganizowana wokół basenu i tropikalnego ogrodu, tworząc przytulną i prywatną atmosferę dla żyjących i przyjmujących gości.

Villa - wariant 2

💰32 000 000 bahtów (+ 1,8 mln mebli bahtowych)

  • 🛏 4 sypialnie

  • 🚿 4 łazienki

  • 📐 Powierzchnia zabudowy: 424.4 m2

  • 🌴 Wykres: 404 m2

  • 🏊 Prywatny basen solny

Bardziej przestronna willa, idealna dla rodziny. Przemyślany układ, jakość wykończenia i komfortowe obszary mieszkalne sprawiają, że ta opcja jest doskonałym wyborem zarówno dla stałego zamieszkania, jak i inwestycji długoterminowych.

Główne cechy projektu

  • W pełni wyposażona kuchnia z wysokiej jakości sprzętem

  • Built- in szafy, spiżarnia, pranie