Mieszkanie 1 pokój 31 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$141,000
$4,548/m²
;
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $4,548/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    31 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    31 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Luksusowy kompleks mieszkalny z wyśmienitymi apartamentami, udogodnieniami premium i gwarantowaną datą ukończenia w grudniu 2027 roku.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?