Willa 4 pokoi 200 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$1,25M
$6,239/m²
;
In CRM: 671618
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.02.2026

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Ze względu na położenie wzdłuż delikatnych konturów zbocza, wille te są najbliżej plaży wśród całego kompleksu. Ciesz się oszałamiające widoki na morze i zachody słońca z zielonego wzgórza, zaledwie 600 metrów od legendarnej plaży Naithon. ekskluzywna willa z widokiem na morze 600 metrów od plaży Naithon Luksusowa dwupiętrowa willa z basenem na najbardziej malowniczym północno-zachodnim wybrzeżu Phuket! Ze względu na położenie wzdłuż delikatnych konturów zbocza, wille te są najbliżej plaży wśród całego kompleksu. Ciesz się oszałamiające widoki na morze i zachody słońca z zielonego wzgórza, zaledwie 600 metrów od legendarnej plaży Knighton. Panoramiczny widok na ocean i zachody słońca: Położenie na wysokości 45 metrów nad poziomem morza gwarantuje wspaniały widok z każdego pomieszczenia. Wyposażenie Premium: Built- w meblach, klimatyzację strefową, okna panoramiczne, przedłużone tarasy słoneczne z miejscem do grillowania. Eleganckie wykończenie wyróżnia ponadczasowe wyrafinowanie. Dodatkowe świadczenia: - 24-godzinna ochrona i monitoring. - Biuro zarządzania zakładami: codzienna konserwacja i pełen zakres usług online. - Dla właścicieli dostępny jest program wynajmu - efektywne zarządzanie inwestycjami.