Willa 7 pokojów 350 m² Pong, Tajlandia

Tajlandia
$689,871
$1,971/m²
;
In CRM: 671428
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.12.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²

Opis

Ta oszałamiająca willa z 4 sypialniami w Pong, Mabprachan oferuje przestronną powierzchnię mieszkalną o powierzchni 350 m ², z powierzchnią konstrukcyjną 940 m ² i dodatkowymi pomieszczeniami o powierzchni 590 m ², co czyni ją idealnym miejscem dla rodzin i osób. Willa posiada nowoczesną kuchnię wyposażoną w piec gazowy, piekarnik, lodówkę zamrażalniczą i kabinerię, a także okap kuchenny, szafkę i szafę do przechowywania. Ciesz się wygodą klimatyzacji i parkingu garażu. Z 7 pokojami, w tym 4 sypialnie i 4 łazienki, willa oferuje mnóstwo miejsca na relaks i odprężenie. Położony w pożądanym obszarze, nieruchomość ta jest w pobliżu międzynarodowych szkół, centrów handlowych, pól golfowych i szpitali, co stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnego i wygodnego stylu życia.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia