Dom 5 pokojów Nong Pla Lai, Tajlandia

Tajlandia
$771,157
$1,512/m²
;
In CRM: 1019520
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    510 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Ten luksusowy nowoczesny basen willa w Pattaya jest przeznaczony do komfortowego i prywatnego życia. Z powierzchni ziemi 500 Sqm i przestronnej powierzchni użytkowej 510 Sqm, oferuje mnóstwo miejsca na high-end stylu życia.

Dwupiętrowy dom posiada 5 dużych sypialni, każdy z własną łazienką, zapewniając komfort i wygodę dla każdego. Istnieje również przytulny pokój rodzinny i wielofunkcyjny pokój, który może być używany do pracy, rozrywki lub relaksu. Willa obejmuje zadaszony parking dla maksymalnie 3 samochodów.

W środku luksusowy nowoczesny design wyróżnia się otwartym układem, wysokimi sufitami i sufitem podłogowym, które pozwalają na wiele naturalnego światła, tworząc jasną i przestronną atmosferę. Stylowa kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości urządzenia, eleganckie szafki i nowoczesną wyspę - idealne zarówno dla casual jadalnia i rozrywki. Elegancka jadalnia, z wygodnymi miejscami i pięknym wystrojem, dodaje willi wyrafinowanego uroku.

Na zewnątrz, atrakcją willi jest prywatny basen, otoczony pięknie krajobrazowym dziedzińcem. Przestrzeń na zewnątrz jest przeznaczona do relaksu, co czyni go idealnym miejscem, aby cieszyć się spokojnym i luksusowym stylu życia.

Z luksusowym nowoczesnym designem, przestronnym układem i doskonałą lokalizacją willa jest doskonałą mieszanką elegancji, komfortu i wygody w Pattaya.

Wyposażenie:

  • Basen
  • Prysznic przy basenie
  • Magazyn
  • Pełne wyposażenie kuchni europejskiej