Condo z 2 sypialniami 101 m² Na Kluea, Tajlandia

Na Kluea, Tajlandia, Pattaya City
$550,962
$5,455/m²
;
Data aktualizacji: 5.02.2026

• Adres
    Naklua 18

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,455/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Zire Wongamat - 2- Sypialnia Sea View Condo na sprzedaż w północnej Pattaya
Przestronne 2-sypialnia, 2-łazienka condominium na 27. piętrze Zire Wongamat, jeden z najbardziej pożądanych rozwoju plaży w północnej Pattaya. Ten narożnik o wielkości 101 m kw., oferuje panoramiczny widok na morze, nowoczesny design i jest w pełni umeblowany - gotowy do natychmiastowego poruszania się.
Obiekty projektowe
Bezpośredni prywatny dostęp do plaży Wongamat
Duży basen nad morzem
W pełni wyposażone centrum fitness
Sauna i sauna parowa
Ogród krajobrazowy
24-godzinna ochrona i CCTV
Parking zakryty
Lokalizacje w pobliżu
Sanktuarium Prawdy - 5 minut samochodem
Terminal 21 Pattaya - 8 minut samochodem
Central Pattaya & Beach Road - 10 minut samochodem
Międzynarodowe restauracje i kawiarnie w odległości spaceru
Szczegóły dotyczące własności
Rozmiar: 101 m2
2 sypialnie
27 piętra: 124; narożnik: 124; widok na morze
Własność: Nazwa zagraniczna
Cena: 17,900,000 THB
Opłata za przeniesienie: 50 / 50