Mieszkanie 3 pokoi 615 m² Ban Khao Pi Lai, Tajlandia

Ban Khao Pi Lai, Tajlandia
$3,07M
$4,992/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    Kokkloy 32 Road

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,992/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    615 m²

Opis

PHA7134

Willa nad morzem oferuje najwyższy poziom luksusu i komfortu. Natai plaża jest nadal spokojne i wspaniałe miejsce z dala od buzz i tłumy. Jest tak blisko mostu Phuket i Sarasin, w ciągu kilku minut jazdy.

Willa posiada duże, przestronne pokoje i wiele udogodnień, takich jak prywatny basen, tarasy na świeżym powietrzu, i to- of- linii urządzeń i wyposażenia.

Dodatkowy pokój pokojowy jest oddzielną przestrzenią w willi, co pozwala na dodatkową prywatność i wygodę zarówno dla mieszkańców willi jak i pokojówki.

Ta willa jest zaprojektowana, aby zapewnić ostateczny w luksusowym życiu, z dużą przestrzenią i doskonałą lokalizacją na plaży.

Mieszkanie tutaj może być niesamowicie wygodne i relaksujące. Dźwięk fal rozbijających się na brzegu i kojąca bryza morska zapewniają poczucie spokoju i spokoju. Miękki piasek pod stopami i ciepłe słońce na skórze są niezwykle kojące. Ponadto bliskość wody daje niekończące się możliwości pływania, pływania na łodzi i innych zajęć rekreacyjnych.

Jest to czysta kombinacja naturalnego piękna natury, relaksu i spokoju, jakie zapewnia, oraz możliwości na zewnątrz i wypoczynku.