Mieszkanie 4 pokoi 500 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,38M
$2,762/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    Soi Bangtao 2, 19 Silenafood bangtao

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,762/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²

Opis

BAN5438

Ta stylowa willa jest największą willą o powierzchni 500 m2 w Luksusowym Resorcie.

Pool Villa znajduje się w pięciogwiazdkowej rezydencji z wysokiej klasy udogodnieniami: restauracja, spa i sala fitness.

Cechy willi:

  • 4 sypialnie
  • W pełni umeblowane
  • Duży basen
  • Ładny ogród
  • Przestronna strefa relaksu z salą i grillem.
  • Stan doskonały

Piękna willa z prywatnym basenem i ogrodem w pobliżu oszałamiającego zachodniego wybrzeża tej tropikalnej wyspy.

Idealnie nadaje się w odległości spaceru do plaży Bang Tao, w pobliżu różnych restaraunts i sklepów.