Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$261,097
$3,677/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,677/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

BAN22391

Ciesz się najlepszym jeziorem mieszkającym w najbardziej pożądanej i wygodnej lokalizacji Phuket.

Stopianie innowacyjnego designu z godną zaufania jakością, nieruchomość jest stworzeniem współpracy między najlepszymi wizjonerami Tajlandii w nieruchomościach i budownictwie, aby pokazać styl życia, który łączy piękno, funkcjonalność i możliwości wzrostu.

Lokalizacja:
Obiekt usytuowany jest w pulsującej dzielnicy Layan- Bangtao, Phuket, a jego obiekt oferuje łatwy dostęp do spokojnych plaż, wyśmienitych posiłków, dzielnic handlowych i rekreacyjnych. Blisko:

  • Plaże: Layan, Nai Thon Bangtao
  • Zakupy i jadalnia: Porto de Phuket, Boat Avenue, Catch Beach Club
  • Rekreacja: Laguna Golf Club, Blue Tree Phuket, Padel Bay Tenis
  • Wellness & Edukacja: UWC Tajlandia, BDMS Wellness Clinic, Thanyapura Health Club

Wnętrze / wnętrze: Ta posiadłość pokazuje współczesną architekturę z dużymi szklanymi fasadami prezentującymi wspaniałe widoki na jezioro i naturalne światło. Wnętrza posiadają następujące cechy:

Układy barwne: Projekty Open- plan szczycić wysokie sufity dla odświeżające, przestronne uczucia.