Willa 1 pokój 134 m² Karon, Tajlandia

Tajlandia, Karon
$1,61M
$12,018/m²
;
In CRM: 1008000050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.10.2024

Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    134 m²

Opis

500 metrów do morza, gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane

O kompleksie:

Ten luksusowy ośrodek położony jest na zboczu wzgórza z widokiem na spokojne Morze Andamańskie i wyspę Ko Pu. Kompleks składa się z 34 willi o powierzchni od 134 do 460 mkw., każda wyposażona w prywatny basen. Nowoczesny design willi obejmuje panoramiczne okna, przestronne salony, jadalnie i sypialnie. Infrastruktura obejmuje basen krajobrazowy, spa, restaurację i siłownię. Ogrodzony teren i parking zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

Bezpłatna wycieczka inwestycyjna po najlepszych projektach i deweloperach w Phuket, bezpłatne bilety do Phuket! Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego formularza.