Willa 4 pokoi 467 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$714,689
$1,530/m²
;
In CRM: 1001220803
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Suksan 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    467 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Kto pasuje:
Villa Suksan – Phase 5 jest idealna dla tych, którzy szukają luksusowego i spokojnego życia na Phuket. To miejsce jest dla wymagających osób, które cenią sobie wygodę i wysokie standardy jakości.

O lokalizacji:
Projekt znajduje się w pobliżu plaży Rawai, na południowym krańcu Phuket. Ta malownicza i cicha okolica oferuje dogodny dostęp do szkół, centrów handlowych, restauracji i atrakcji kulturalnych, dzięki czemu jest idealna zarówno do stałego zamieszkania, jak i na wakacje.

O projekcie:
Villa Suksan – Phase 5 uosabia luksus i wygodę. Ten projekt The Suksan Group gwarantuje wysoką jakość konstrukcji i wyjątkowe możliwości życia. Ceny willi wahają się od 18,45 mln THB (530 852 USD) do 24,9 mln THB (716 434 USD), a budowa ma się zakończyć w IV kw. 2024 r.