Willa 4 pokoi 290 m² Albufeira, Portugalia

Portugalia, Albufeira
$1,90M
$6,557/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    290 m²

Opis

Odkryj tę wyjątkową willę z 4 sypialniami na sprzedaż w Albufeira nowoczesny luksusowy dom łączący wyrafinowany design, high-end wykończenia i szereg cech technicznych, które obiecują komfort, wydajność i premium stylu życia. Ta willa jest doskonale położona z widokiem na morze i wygodnym dostępem do centrum Albufeira, plaż i lotniska Faro.
Willa składa się z czterech hojnych pokoi typu en- suite, z których każdy ma wbudowane szafy i luksusowe łazienki wyposażone w podwieszane wyroby sanitarne i wyposażenie z ROCA. Podłogowe ogrzewanie elektryczne zapewnia przytulne wnętrza, uzupełnione zaawansowanym wieloczęściowym systemem klimatyzacji Mitsubishi oraz pełnym mechanicznym systemem wentylacji (VMC), zapewniającym całoroczny komfort i doskonałą jakość powietrza.
W samym sercu domu znajduje się elegancka kuchnia wyposażona w lakierowane białe szafy, oświetlenie LED i kompaktowy kwarcowy top w pełni wyposażony w najwyższej klasy urządzenia BOSCH: W stylu amerykańskim lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, kaptur, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, pralka i suszarka. Konstrukcja oferuje wbudowane oświetlenie punktowe LED, zaciemnienia rolety, wewnętrzne światłowodowe okablowanie, przygotowanie telewizji kablowej i portów telefonicznych we wszystkich sypialniach, korytarzu i salonie.