Willa 3 pokoi 255 m² Faro, Portugalia

Portugalia, Faro
$885,411
$3,472/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Portugalia
  • Okolica
    Faro
  • Adres
    Rua Mouzinho de Albuquerque, 1 a Turbine Kreuzberg PT

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    255 m²

Opis

Odkryj nową, nowoczesną willę z trzema sypialniami w Lagos, z urzekającym podwórkiem, które prowadzi Cię do głównego wejścia i garażu na dwa samochody. Po prawej stronie, basen ozdobiony przeszklone płytki ceramiczne i otoczony wodoodpornym pokładem czeka, wraz z odpowiednio wyposażonym miejscem na grill gazowy i zlewozmywak Dektone, idealny do zabawy na świeżym powietrzu. Wewnątrz, wspaniały open- concept salon bezproblemowo integruje się z kuchnią, podkreślone litymi akcentami dębu na schodach. Na parterze znajduje się łazienka dla gości, dostęp do garażu (który może również służyć jako biuro), i wyrafinowana kuchnia z Silestone worktop i wykończenia najwyższej jakości. Ogród odkrywa obszar techniczny i bujny ogród z prawem. Na górze są trzy sypialnie, w tym luksusowy apartament. Pokoje posiadają dobrze wyposażoną łazienkę. Duży taras rozciąga się na górnym piętrze, oferując wspaniałe widoki, ze szklanymi poręczami tworząc bezproblemowe połączenie pomiędzy pomieszczeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Korzystaj z obfitego światła słonecznego, ramek aluminiowych z przerwami termicznymi oraz mechanicznej wentylacji dla energooszczędnego domu chronionego przed wilgocią. Obiekt obsługuje bezproblemowe krótkoterminowe licencje na wynajem, bez kosztów kondominium dla dodatkowej wygody i oszczędności. Zanurz się w nienagannej harmonii komfortu, elegancji i funkcjonalności w tej wybitnej willi w Lagos.