Dom 4 pokoi 250 m² Lagoa, Portugalia

Portugalia, Lagoa, Lagoa e Carvoeiro, Lagoa
$3,13M
$12,527/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Rok realizacji
    2024
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

4 Sypialnia luksusowa willa, Carvoeiro.
Unique chaming luksusowa willa znajduje się w jednym z najlepszych miejsc w Carvoeiro, wraz z panoramicznym widokiem i wyłączną prywatnością.
Położony zaledwie dwieście metrów od morza, nieruchomość posiada widok na morze z obu głównych poziomów i taras na dachu.
Masz dostęp do głównego poziomu przez schody lub windę, gdzie są witani z przestronnym salonie z sześciometrowym selingiem i kominkiem z francuskimi drzwiami, które prowadzą Cię na taras i dziesięć basen.
Otwarta kuchnia jest w pełni wyposażona w najnowszą technologię BOSCH.
Po drugiej stronie masz główną sypialnię, która została zaplanowana myśląc o wytycznych dla niepełnosprawnych.
Na pierwszym poziomie masz inną przestronną sypialnię z widokiem na morze i dwie inne sypialnie z łazienką.
Z pierwszego piętra masz również dostęp do mezzanine do biblioteki i obszaru studiów, jest to również, gdzie można uzyskać dostęp do schodów, które prowadzą do tarasu pokoju z salonem i kuchni zewnętrznej. Obszar ten jest dostępny przez windę lub schody.
Odkryj tę wspaniałą nieruchomość i być zdumiony dbałością o szczegóły.