Willa 4 pokoi 239 m² Portugalia, Portugalia

Portugalia
$801,719
$3,354/m²
;
In CRM: 177894
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Portugalia

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    239 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    346 m²

Opis

Willa promuje kontakt ze światem zewnętrznym, ciszę i naturę. Pełno naturalnego światła i znajduje się w środku ogrodów publicznych i prywatnych, na zewnątrz zdobią się naturalne materiały, które nie wymagają prawie żadnej opieki. Wnętrze wykorzystuje kamienne, drewniane i pastelowe tony. Z dwoma patio, dom rozciąga się na miejscu, zapewniając ścisły kontakt ze światem zewnętrznym i większą autonomię między różnymi strefami. Na najwyższym piętrze, duży taras przechodzi do pokoju zimowego głównej sypialni. Położony na: - Uniwersytet w Aveiro - 4.7 km; - Dworzec autobusowy - 2,6 m; - Szpital - 3,8 km; Park miejski - 3,1 km - Rossio Garden - 2,3 km; Dworzec kolejowy - 950 ml; - Najbliższy supermarket: 1 km - Porto: 75 km W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. Willa wyposażona jest w następujący sprzęt: - Kuchnia z urządzeniami Siemens / Bosch (okno, kuchenka mikrofalowa, płyta kuchenna, kaptur, lodówka, zamrażarka i zmywarka); ramki ze szkła termicznego i akustycznego; - Hydraulika zawieszona; - Mieszalniki Hansgrohe; - Pośrednie oświetlenie LED; - Drzwi pokryte białym lakierem; - Pływająca podłoga winylowa; Zasłony w sypialni; - Klimatyzacja; - GVS przy użyciu pompy ciepła; - Wstępna instalacja paneli fotowoltaicznych i elektrycznych stacji ładowania pojazdów. Zakończenie 18 miesięcy po podpisaniu CPCV.