Mieszkanie 2 pokoi 108 m² Lizbona, Portugalia

Portugalia, Lizbona
$1,42M
$13,125/m²
;
In CRM: 177426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

• Metro
    Baixa-Chiado (~ 400 m)
  • Metro
    Cais do Sodré (~ 800 m)
  • Metro
    Restauradores (~ 1000 m)
  • Metro
    Rossio (~ 800 m)
  • Metro
    Terreiro do Paço (~ 300 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $13,125/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Strategicznie położony między Baixa (zabytkowym centrum Lizbony) i Alfama, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Santa Apolónia i nowego terminalu rejsu lizbońskiego. Ten niewiarygodnie luksusowy apartament jest częścią prywatnego klubu z dzielnicy mieszkalnej oferującej szeroki zakres usług na żądanie, takich jak usługi concierge, room service, pralnia chemiczna i pralnia, co korzystnie odróżnia go od innych mieszkań mieszkalnych. Na terenie publicznym znajduje się duże patio, taras z tarasem oraz basen z widokiem na rzekę Tagus. Restauracja, ekspres do kawy, bar, siłownia, centrum wellness i sale konferencyjne. Idealny dla inwestorów poszukujących gwarantowanego i elastycznego dochodu. Powierzchnia apartamentów z dwoma sypialniami wynosi 108 m2: otwarty salon z jadalnią i kuchnią; - 2 apartamenty z łazienkami. - 2 apartamenty z łazienkami; - Łazienka publiczna; Początek budowy - listopad 2023. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2026 roku * Frakcja będzie miała dodatkową inwestycję w wysokości 35,000 euro + VAT na dekoracji i luksusowych elementów hotelu. * Gwarantowany stały dochód w wysokości 4% przez 5 lat.