Szeregowiec 5 pokojów 516 m² Portugalia, Portugalia

Portugalia
$2,88M
$5,584/m²
;
In CRM: 177258
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Portugalia

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    516 m²

Opis

Wspaniały 5-pokojowy dom, część condominium pięciu domów jednoosobowych znajduje się na prawie prywatnej ulicy w prestiżowym i uroczym mieście Porto, Portugalia. O powierzchni użytkowej 516 m2 oferuje idealne połączenie luksusu, komfortu i prywatności, idealne dla rodzin, które chcą żyć w jednym z najbardziej ekskluzywnych obszarów Porto. Ta nieruchomość jest rozprowadzana w następujący sposób: - Piętro -1: 2 miejsca parkingowe, maszynownia, lobby, sala gier / siłownia i pralnia. - Parter: Ogród, taras, korytarz, salon i jadalnia, kuchnia i łazienka. Pierwsze piętro: 3 apartamenty z garderoby, balkon i lobby. Drugie piętro: 2 apartamenty (z których jeden posiada balkon), korytarz apartament, łazienka, lobby i biblioteka z balkonem. Położony w Foche do Douro, jednym z najbardziej eleganckich i sought- after obszarach Porto, dom ma łatwy dostęp do plaż, parków, restauracji, wysokiej jakości sklepów i doskonałych szkół międzynarodowych. Bliskość rzeki Douro i Oceanu Atlantyckiego zapewnia wspaniałe widoki i spokojną atmosferę. Odległość: - 350 m do dworca autobusowego - 600 m do siłowni; - 700 m do restauracji; - 900 m do plaży; - 1 km do supermarketu; - 2 km do Foche do Douro; - 3 km do parku; - 4 km do apteki; - 4 km do szpitala; - 13 km do autostrady; - 14 km do lotniska. Zarejestruj się na widok teraz i być zaskoczony tym wspaniałym domem w Foche do Douro!