Mieszkanie 1 pokój 36 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$358,767
$9,993/m²
;
In CRM: 30311
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

• Adres
    Prosta, 67 Goraco Polecam
  • Metro
    Rondo Daszyńskiego (~ 100 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,993/m²
  • Piętro
    Piętro
    14
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    28

Opis

Na sprzedaż, studio, 1 pokój, 35,90 m², Warszawa, Wola, ul. Prosta 69 C.

Prezentujemy jasne i przytulne studio o powierzchni 35,90 m², usytuowane na 15. piętrze z panoramicznym widokiem na Warszawę. Mieszkanie charakteryzuje się nowoczesnym designem i funkcjonalnością, a jego atuty to:

Opis mieszkania:

• Przestronny salon z ergonomią i nowoczesnym wystrojem
• W pełni wyposażona kuchnia z nowymi meblami i sprzętem AGD BOSH
• Elegancka łazienka z wanną akrylową i pralką BOSH
• Loggia, idealna na poranną kawę z widokiem na miasto
• Klimatyzacja i system Smart Home, zapewniający komfort i wygodę

Kompleks:

• Reprezentacyjne lobby z recepcją i ochroną 24/7
• Kameralna sala spotkań biznesowych
• Fitness club tylko dla mieszkańców
• Strefa lounge oraz zielony dziedziniec
• Nowoczesne windy i monitoring

Lokalizacja:

• Prestiżowa lokalizacja, zaledwie 200 m od metra II linii Rondo Daszyńskiego
• Centrum miasta w zasięgu spaceru
• W pobliżu szkoły, przedszkola, restauracje i kawiarnie

Studio w Towarowa Towers to nie tylko mieszkanie, ale także inwestycja, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia. Gotowe do zamieszkania, z wyjątkowym widokiem na Warszawę i wysokim potencjałem inwestycyjnym. Idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy.