Mieszkanie 3 pokoi Smolice, Polska

Smolice, Polska, gmina Grabow
$127,766
$2,011/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

• Adres
    48

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,011/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    17

Opis

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA

3 pokojowe mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 17 piętrowym budynku na Pradze Południe. Data oddania do użytku to I kw 2018.

Hol
Miejsce w garażu podziemnym (obowiązkowe, płatne 30tys.)

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dające duże możliwości aranżacyjne. Dobrze doświetlone.

Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek o kaskadowej formie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowym atutem są panoramiczne okna, które wspaniale rozświetlają mieszkanie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano podziemne miejsca parkingowe, windy oraz zielone patio wraz z siłownią i placem zabaw. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. W pobliżu budynku znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, oraz szkół czy placów zabaw.