Nieruchomości komercyjne 15 m² w Krobia, Polska

Krobia, Polska, gmina Lubicz
$1,420
za miesiąc
;
Data aktualizacji: 22.04.2025

• Adres
    Basniowa, 14

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $95/m²
  • Piętro
    Piętro
    11
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    15 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

Biuro do wynajęcia w centrum Warszawy, przy Rondzie Daszyńskiego. Biuro na 2 stanowiska pracy, 15 m2. W centrum biznesowym mieszczą się biura, lokale handlowe i usługowe z biurami różnej wielkości. Wynajem biura obejmuje: - w pełni umeblowane biuro - Całodobowy dostęp do biura - Recepcja od 9 rano do 5 po południu - Adres do rejestracji firmy - Codzienne sprzątanie biura - Elektryczność, szerokopasmowy dostęp do Internetu. Dostęp do kuchni (nielimitowana kawa, herbata, woda), toalety i strefy relaksu. Pakiet wykorzystania sali konferencyjnej, w tym serwis kawowy podczas spotkań. Kaucja: wynajem jest zabezpieczony kaucją w wysokości 2-miesięcznego czynszu plus VAT.

Klikając "Prześlij zgłoszenie", zgadza się Pani/Pan na to, że Realting i specjaliści od nieruchomości mogą kontaktować się z Panią/Panem za pośrednictwem dowolnego ze wskazanych kanałów. Nie musi Pani/Pan wyrażać zgody na zakup jakiejkolwiek nieruchomości, towarów lub usług. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przeczytanie Warunków korzystania.

Powrót do Zostawić wniosek