Willa 4 pokoi 417 m² Lustica, Czarnogóra

Czarnogóra, Lustica
$5,24M
$12,555/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    417 m²

Opis

Dokument pobytowy dla nieruchomości✅

Nazywam się Leon, zapytaj mnie, dostępność i ceny muszą być określone w dniu aplikacji!!

Czarnogóra. Szczęściarz. Happy.🌏🇲🇪

Luksusowa willa w elitarnej rezydencji kompleksu klasy Luxury - Marina Village Lustica Bay na jachcie Marina!

* na sprzedaż ponad dwieście elitarnych obiektów

* Pięćdziesiąt metrów do morza

* widok na morze

Powierzchnia: 416,5 m2

📍 CHERNOGORIA: LUSZTA: LUSZTA BEY

Koszt: 4,510,000 EUR

Oferujemy na sprzedaż czteropokojową willę w Marina Village, Luštica Bay - jedną z najbardziej zamkniętych i prestiżowych rezydencji na wybrzeżu Czarnogóry.

Główne cechy:

  • Powierzchnia całkowita: 416,5 m2
  • Tarasy i pomieszczenia otwarte: 242.05 m2
  • Sypialnie: cztery
  • Kąpiele: cztery plus
  • Typ: willa
  • Podłogi: trzy poziomy
  • Garaż: Prywatny garaż

O willi:

Willa zbudowana jest na zasadzie "przestrzeni bez poczucia gęstości". Jest dużo powietrza, światła i otwartych obszarów, które płynnie łączą się ze sobą. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z kuchnią i jadalnią - pojedyncze miejsce na życie, kolacje z przyjaciółmi i długie letnie wieczory. Panoramiczne okna otwierają dostęp do przestronnego tarasu, gdzie można łatwo zmieścić pełnowartościową strefę wypoczynkową, stół jadalny i miejsce na relaks nad morzem.