Mieszkanie 1 pokój 85 m² Petrovac, Czarnogóra

Petrovac, Czarnogóra
$217,746
$2,562/m²
;
In CRM: 3453
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $2,562/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

LOKACJA

Apartament znajduje się w Petrovac, około 17 km od centrum Budva. Morze i plaża są tylko 450 metrów od hotelu, w odległości krótkiego spaceru. Lotnisko Tivat oddalone jest o 37 km, a lotnisko Podgorica o 48 km. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie i sklepy spożywcze, zapewniając codzienną wygodę i silny apel o wynajem.

O PROJEKCIE

Budynek mieszkalny ma sześć pięter, z apartamentem na piątym piętrze, oferuje prywatność i widok na górę. W budynku znajduje się basen, wartość dodaną dla mieszkańców i gości. Jest on dostępny za pośrednictwem asfaltowej drogi podłączonej do głównej drogi, zapewniając dobry dostęp przez cały rok.

OPIS APARTAMENTU

W apartamencie znajduje się korytarz wejściowy, pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, jedna sypialnia, łazienka i przestronny taras. Istnieje możliwość rekonfiguracji układu i dodać dodatkową sypialnię, zwiększając funkcjonalność i wartość. Koszty utrzymania wynoszą 0,7 EUR za m2. Obiekt oferuje panoramiczne widoki na morze i góry. Sprzedawany jest nieumeblowany, z wykończonymi podłogami i płytkami, wyposażona łazienka i zainstalowana klimatyzacja.

POWODY WPROWADZENIA W NINIEJSZYM ODDZIALE