Mieszkanie 1 pokój 35 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$128,888
$3,683/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,683/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Opis

Dokument pobytowy dla nieruchomości✅

Nazywam się Leon, zapytaj mnie, dostępność i ceny muszą być określone w dniu aplikacji!!

Cherogoria. BUDVANSKAJARIVIERA.HAPPY🌏🇲🇪

Komfortowy w pełni umeblowany apartament z jedną sypialnią w miejscowości Riwiera Buddyjska w obszarze spaceru z morzem!

Pięć stóp do morza

Powierzchnia: 35 m2

📍 CHERNOGORIA: BUDVANAS RIVIERA: BECHICI

Wartość: 110,000 euro

Przytulny jednopokojowy apartament położony na pierwszym piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkalnego w Becici. Apartament jest idealny do komfortowego pobytu, a na odpoczynek lub wynajem ze względu na rozwiniętą infrastrukturę domu i dobrą lokalizację w pobliżu morza.

Główne cechy:

  • Sypialnie: jeden
  • Łazienka: jedna
  • Piętro: jedno
  • Status: Gotowy do życia
  • Ogrzewanie: Ciepłe podłogi w całym mieszkaniu

O mieszkaniu:

Apartament posiada wygodny i funkcjonalny układ: hala wejściowa, salon, w połączeniu z kuchnią, oddzielną sypialnię i łazienkę. Przestrzeń jest zorganizowana tak skutecznie, jak to możliwe, co sprawia, że mieszkanie wygodne dla życia. Ciepłe podłogi w całym obszarze zapewniają komfort o każdej porze roku. Wnętrze wykonane jest w lekkich, neutralnych kolorach, co ułatwia dostosowanie go do każdego stylu.

O kompleksie:

Kompleks mieszkalny oferuje wysoki poziom komfortu i dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców: