Mieszkanie 1 pokój 42 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$133,256
VAT
$3,173/m²
;
In CRM: 71984
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

• Adres
    Princeze Ksenije, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,173/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Opis

Funkcjonalny jednopokojowy apartament o powierzchni 42 m ² w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Family Nest w Zabjelo, położony na drugim piętrze budynku. Apartament ma praktyczny układ i znajduje się w cichej okolicy, co czyni go idealnym dla młodej pary, jednej osoby, lub jako bezpiecznej inwestycji na wynajem. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji - zaledwie 150 metrów od szkoły podstawowej "Oktoih", co czyni go szczególnie odpowiednim dla rodzin. Dla dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa, parking dla mieszkańców jest zorganizowany pod rampą. Podstawowe informacje: Rozmieszczenie: Rodzina Nest, Zabjelo Structure: Apartament z jedną sypialnią Powierzchnia: 42 m ² Piętro: Drugi parking: Zabezpieczony parking pod rampą dla wszystkich mieszkańców Odległość: ok. 150 m od stanu szkoły podstawowej "Oktoih": Nowy budynek, prace wykończeniowe w toku - przeprowadzka w ciągu kilku miesięcy Status prawny: Budynek jest zarejestrowany w rejestrze gruntów (katastr) Finansowanie: możliwy kredyt / hipoteka bankowa Jest to nowa konstrukcja, obecnie w końcowej fazie prac, z ruchu w planowanym w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Budynek jest zarejestrowany w katastrze, który umożliwia płynne finansowanie poprzez pożyczki bankowe.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Podgorica
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze