Mieszkanie 2 pokoi 67 m², Czarnogóra

$620,712
$9,264/m²
;
In CRM: 2644
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.11.2025

Lokalizacja

  • Adres
    Palih boraca

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,264/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

1-pokojowe mieszkanie jest dostępne w nowym premium budynku mieszkalnego Vero- Versa Residences, idealnie położony w samym sercu Porto Czarnogóra. Położony zaledwie kilka kroków od morza, przystani, sklepów, centrów wellness, obiektów kulturalnych i wszystkich niezbędnych infrastruktury, rozwój ten oferuje doskonałą mieszankę luksusu i wygody.

Apartamenty są sprzedawane w pełni wykończone, z wbudowanym w sanitarne oprawy, i wyposażone w przestronny pokój dzienny open- plan z kuchnią i dostępem do tarasu, jednej sypialni i jednej łazienki.

Domy te są idealne dla osób poszukujących stylowej rezydencji dla życia, wypoczynku lub inwestycji, z możliwością przyłączenia się do elastycznego programu wynajmu i skorzystać z planu raty płatności. Rezydencje są zaprojektowane z przemyślaną architekturą, dobrze wyważone układy i kompleksowe udogodnienia - wszystko w ramach jednego z najbardziej prestiżowych rozwoju wybrzeża Adriatyku.