Dom 4 pokoi 86 m² Pecurice, Czarnogóra

Pecurice, Czarnogóra
$186,554
$2,169/m²
;
In CRM: 7591
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.09.2025

• Adres
    132

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    231 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Dom o powierzchni mieszkalnej 86 m2 w dzielnicy Pechurice, Bar. Całkowita powierzchnia działki wynosi 300 m2. Każde piętro posiada oddzielne mieszkanie + strych. Układ apartamentu: kuchnia, salon, 2 sypialnie, łazienka, tarasy. Dom jest częściowo umeblowany. Odległość od morza wynosi 1500 metrów. Są miejsca parkingowe.