Mieszkanie 4 pokoi 380 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$1,90M
$5,013/m²
;
In CRM: 118282
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $5,013/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    380 m²

Opis

Na sprzedaż jest piękna, nowoczesna willa w centrum Herceg Novi, w cichej i zielonej okolicy. Oprócz nowoczesnego wyglądu willa posiada nowoczesne technologie, doskonałe meble i gustownie urządzone wnętrze. Zbudowany w 2018 roku z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Ta willa posiada podgrzewane podłogi na wszystkich piętrach i jest zasilany energią słoneczną i kotłem elektrycznym. Składa się z 5 pięter, na pierwszym znajduje się garaż z dwoma siedzeniami do samochodów i dużą zamrażarką do przechowywania świeżych ryb dla miłośników rybołówstwa.
Na parterze można korzystać z jacuzzi, kryty podgrzewany basen i sauna, to piętro posiada również siłownię.
Na drugim piętrze znajduje się nowoczesne urządzone mieszkanie z otwartym salonem, jadalnią i kuchnią. Dwie sypialnie i dwie łazienki. Pokój dzienny z widokiem na duży taras, który oferuje fantastyczny widok na morze.
Na trzecim piętrze znajduje się również apartament ze wszystkimi udogodnieniami, jak na pierwszym piętrze, dwie sypialnie, dwie łazienki i przestronny taras dla przyjemności.
Ostatnie piętro to duża przestrzeń dla rozrywki, masz miejsce na bar, a panoramiczny widok z tarasu, który rozciąga się daleko i szeroko i można zobaczyć wejście do zatoki, będzie zaskoczony za każdym razem.

Lokalizacja na mapie

Herceg Novi, Czarnogóra
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse

Kalkulator hipoteczny