Dom 4 pokoi 450 m² Sveti Stefan, Czarnogóra

Sveti Stefan, Czarnogóra
$704,684
$1,566/m²
;
Data aktualizacji: 2.02.2025

Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    450 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    260 m²

Opis

Elitarna wioska, położona 15 km od Budvy

Na sprzedaż jest mała, dwupiętrowa willa z własnym basenem

Teren 500 m2

Dom ma 260 m2 z tarasem

3 sypialnie, 2 łazienki

Willa nad morzem

Parking

Potencjał wynajmu 2500-3500 euro miesięcznie