Dom 1 pokój 117 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$929,942
$7,948/m²
;
In CRM: 55106
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.09.2025

• Adres
    Arsenalska, 1 c

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    117 m²

Opis

Przestronny apartament z widokiem na morze w Porto Czarnogóra

Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o powierzchni 87 m2 z tarasem o powierzchni 30 m2 w jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów mieszkalnych w Czarnogórze - Porto Czarnogóra, budynek ZETA. Okna i taras oferują wspaniałe widoki na morze, fontanny i promenady.

Apartamenty obejmują:

  • Przestronny korytarz
  • Toaleta dla gości
  • Salon połączony z jadalnią
  • Przytulna kuchnia.
  • Sypialnia z własną łazienką
  • Duży taras z rekreacji

Apartamenty są w pełni wyposażone w nowoczesne urządzenia i meble, gotowe do życia lub wynajęcia.

  • Garaż podziemny z możliwością zakupu miejsca na samochód