Mieszkanie 3 pokoi 57 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$227,713
$3,995/m²
;
In CRM: 2485
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.10.2025

• Adres
    M 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,995/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Dwupokojowe apartamenty w nowym projekcie w Tivat, położony zaledwie 2,5 km od centrum miasta i Porto- Czarnogóra, w otoczeniu zieleni i pięknych krajobrazów. Odległość do morza wynosi tylko 800 m. Kompleks znajduje się na niewielkiej wysokości, pozwalając mieszkańcom cieszyć się panoramicznym widokiem na morze i zieleń.

57.2 m2 apartamenty składają się z salonu połączonego z kuchnią, dwie sypialnie, każdy z własnym tarasem i łazienką. Panoramiczne okna zapewniają mnóstwo światła w pokojach i oferują niezapomniane widoki.

Mieszkańcy mają szeroki zakres udogodnień na terenie obiektu:

Wewnętrzne wykończenia obejmują:

- Wielodzielny system ogrzewania i chłodzenia we wszystkich pomieszczeniach (A +) przez Carrier

- Francuskie drewniane podłogi

- Okna z podwójnym szkłem aluminiowym