Dom 4 pokoi 100 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$252,263
$2,523/m²
;
In CRM: 47728
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Skrudalienas iela, 6

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Ostatni apartament w nowym projekcie "Jugosławia Oāze"! Skrudalienas Street 6, Jugla, Ryga Przytulny 100 m ² dwupoziomowy apartament w stylu mieszczańskim z 167 m ² prywatnej działki w cichej, zielonej okolicy. Projekt składa się tylko z 4 domów - małej, przyjaznej społeczności. Najważniejsze cechy własności: 4 pokoje, 3 sypialnie, 2 łazienki Wysokiej jakości wykończenie: naturalny dąb parkiet, dębowe schody, designerskie płytki Prywatny parking z możliwością zainstalowania stacji ładowania EV Budynek energooszczędny - 90% zniżki na podatek od nieruchomości Zielone terytorium z placem zabaw dla dzieci Doskonała lokalizacja: Szkoły, przedszkola, sklepy w pobliżu i tylko 5 minut do IKEA. Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie!