Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Singakerta, Indonezja

Singakerta, Indonezja, Ubud District
$143,300
$1,791/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,791/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015

Opis

To inteligentny punkt wejścia na rynek Ubud. Willa wybudowana w 2015 roku znajduje się na 270 metrach kwadratowych w Singakercie z polami ryżowymi i widokami dżungli, kształtującymi codzienne życie. 80 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnej wydaje się większa niż jest; kuchnia płynie do salonu bez zamieszania, a wszystko jest już umeblowane i gotowe do poruszania się. Dostajesz prywatny basen, ogród i solidne nowoczesne kości Balinese. 25-letni tytuł leasehold jest czysty, zasilanie jest stabilne na 7700W, a lokalizacja jest prawdziwym zwycięstwem tutaj; jesteś minuty od centrum Ubud i działania kulturalnego, ale na tyle daleko, że rzeczywiście czuje się jak rekolekcja. Bez względu na to, czy kupujesz mieszkanie, czy wynajmujesz je od razu, liczniki się liczą.