Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Jabung, Indonezja

Jabung, Indonezja
$300,000
$3,571/m²
;
Data aktualizacji: 3.12.2025

Cena za m²
    $3,571/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Loft w Secana Beachtown, Canggu ✨

Secana Beachtown to stylowy kompleks mieszkalny przy plaży Berawa, gdzie komfort, infrastruktura premium i atmosfera łączą się w harmonii.

📍 Lokalizacja

— Plaża Berawa — 150 m

— Plaża Nelayan — 200 m

— Plaża Canggu — 400 m

 

🏡 O jednostce:

— Powierzchnia: 84 m²

— Układ: salon z wysokim sufitem i panoramicznymi oknami, sypialnia na antresoli, widok na ocean z drugiego piętra

— Balkon z widokiem na miasto

— W pełni wyposażona kuchnia i jadalnia

— Klimatyzacja, osobna łazienka, miejsce do pracy

 

🌴 Infrastruktura kompleksu:

— Rooftop z basenem, barem i restauracją

— Dwie kolejne restauracje z różnymi kuchniami świata

— Siłownia, studio pilates, centrum wellness

— Spa, sauna i zimna kąpiel

— Coworking i sale konferencyjne

 

💰 Cena: 300 000 $

🌊 Zalety:

— Bliskość najlepszych plaż w Canggu

— Niedaleko szkół międzynarodowych i atrakcji turystycznych

— Idealny do zamieszkania lub pod wynajem