Mieszkanie 50 m² Municipality of Elliniko Argyroupoli, Grecja

Grecja, Municipality of Elliniko Argyroupoli, Municipal Unit of Elliniko
$93,030
$1,861/m²
;
In CRM: 66148
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Metro
    Elliniko (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,861/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

Na sprzedaż rozbite mieszkanie, mieszkanie 50 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Mieszkanie ma położenie kątowe. Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada klimatyzację, markizy, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = Apartament 50 m2 - Plac Ameryk, Ateny Na sprzedaż dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Aten, w pobliżu placu Ameryk, w doskonałej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Apartament znajduje się na 1 piętrze (wysoki jak drugie piętro), jest wnętrze, rogu, ciche i bezpieczne, idealne zarówno dla własnego życia i inwestycji. 🏡 🔹 Układ i pomieszczenia apartamentu obejmują: Przestronny korytarz • Jasny salon z klimatyzacją • Odnowiona kuchnia z budynkiem w piekarniku i kuchence ceramicznej • 1 sypialnia z nowym budynku- w garderobie przesuwnej • Przestronna łazienka • 2 balkony • 2 mezzanina do przechowywania Jeden z balkonów jest wyposażony w nową markizę. Można również zmienić układ i dodatkowe naprawy zgodnie z potrzebami nowego właściciela. ⚙️ 🔹 Wyposażenie i właściwości • Powierzchnia: 50 m2 • 1 piętro (wysokie) • Rok budowy: 1964 • Klasa energetyczna: E • Mieszkanie narożnik wewnętrzny • Klimatyzacja • Nowa osłona elektryczna • Odnowiona kuchnia • Nowoczesny system interkomu wideo • Odnowiona winda • Gotowy do życia Ponadto: • Meble • Nowe łóżko z materacem ortopedycznym • Pralka • Zasłony 📍 🔹 Lokalizacja • Tylko 170 m od Patizion Avenue • Bardzo blisko alei Aharnon • W pobliżu dworca autobusowego KTEL Liosion • 500 m od stacji metra i ISAP • 1,5 km od Athens University of Economics • Niedaleko Placu Ameryk i Zielonych Stref • W pobliżu sklepy, kawiarnie, szkoły i teatry 🎯 🔹 Idealny do rezydencji studenckiej • stałe miejsce zamieszkania • Wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy • Inwestycje w centrum Aten • Natychmiastowe rozliczenie bez dodatkowych kosztów Przytulny i funkcjonalny apartament w strategicznej lokalizacji Aten z doskonałą dostępnością transportu.