Mieszkanie 3 pokoi 160 m² Municipality of Nea Smyrni, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Smyrni
$602,161
$3,764/m²
;
In CRM: 65254
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $3,764/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²

Opis

Na sprzedaż apartament o powierzchni 160 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na 4 piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 łazienki, jednego magazynu. Mieszkanie ma wewnętrzny układ. Są: kominek, markizy, ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę: parking. Czy... 🏡 3-Sypialnia Maisonette na sprzedaż 124; Nea Smyrni Center 📐 Nieruchomości Pokoje: 3 Kąpiele: 2 Piętro: 4 i 5. Rok zbudowany: 1988 Klasa energetyczna: D Typ: zwrócone przodem do kierunku jazdy, aspekt podwójny 🛋 Układ i wnętrze Doskonały stan 160 m2 powierzchni mieszkalnej Bardzo jasne i przestronne 4 piętro: hala, duża jadalnia z kominkiem, balkon (~ 20 m2), zamknięta kuchnia z miejscem na stół lub siedzenia, 1 sypialnia z balkonem, pralnia, łazienka z oknem 5 piętro: 2 sypialnie, łazienka z oknem Marmurowe schody łączące podłogi Możliwość tworzenia 4 sypialni na 4 piętrze Na podłodze jest: Marmur w recepcji, parkiet w sypialni Ogrzewanie autonomiczne z instalacją centralną Typ ogrzewania: Olej ✨ Funkcje i wyposażenie Kominek Parking: Pilotis Niepotrzebne skreślić. Drzwi bezpieczeństwa Magazyn Prywatny taras na dachu (50 m2) Ramy aluminiowe Energia elektryczna w nocy Dozwolone zwierzęta domowe Łatwy dostęp dla niepełnosprawnych 📍 Lokalizacja Nea Smyrni centrum, spokojna okolica 3 minuty od placu Nea Smyrni Niedaleko przystanek tramwajowy, supermarket, szkoły, rynek centralny Doskonała lokalizacja w mieście 💼 Potencjał inwestycyjny Idealny dla rezydencji miejskiej Idealny dla rodzin Gotowy do wejścia, wolny od obciążeń