Dom wolnostojący 4 pokoi 218 m² Municipality of Ermionida, Grecja

Grecja, Municipality of Ermionida, Municipal Unit of Kranidi
$448,669
$2,058/m²
;
In CRM: 64460
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    218 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    218 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    700 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom 218 metrów kwadratowych w Peloponezu. Parter składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednego prysznica WC, 2 WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednego prysznica WC, jednego WC. Wspaniały widok na morze, las otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Położony w prestiżowej dzielnicy Agios Aimilianos, zaledwie 200 metrów od morza, ten piękny dwupiętrowy willa 218 m2 jest zbudowany na 700 m2 działki z prywatnym basenem i pięknie ogród krajobrazowy. Willa zaprojektowana dla komfortu i prywatności posiada dwa oddzielne wejścia, oferujące pełną niezależność między poziomami. Układ wnętrza parter: Przestronny salon z kominkiem, jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią z bezpośrednim dostępem do ogrodu i basenu. Dwie sypialnie, jedna łazienka i WC spełniają ten poziom. Podłoga górna: Drugi salon otwarty na duży taras z widokiem, dwie sypialnie, łazienka i strych nadaje się do przechowywania lub użytku biurowego. Obiekt obejmuje 2 kuchnie, 2 łazienki i 3 WC, idealne dla dużych rodzin lub gości. Obszary zewnętrzne Przestrzeń na świeżym powietrzu jest przeznaczona dla wypoczynku i rozrywki, z prywatnym basenem, kuchnią na świeżym powietrzu z grillem i zacienionymi miejscami siedzącymi otoczonymi bujną zielenią. Orientacja wschodniozachodnia zapewnia światło słoneczne przez cały dzień. Dodatkowe funkcje Autonomiczne ogrzewanie elektryczne Klimatyzacja Słoneczny podgrzewacz wody Magazyn i miejsce parkingowe Odnowiony, zbudowany w 1998 roku Klasa energetyczna: D Tylko 5 km od Porto Heli, w pobliżu plaż i restauracji, i około 200 km od lotniska w Atenach. Idealny wybór dla osób poszukujących domu wakacyjnego lub nieruchomości inwestycyjnej w jednym z najbardziej ekskluzywnych obszarów przybrzeżnych Peloponese.