Willa 1 pokój 181 m² Agios Prodromos, Grecja

Agios Prodromos, Grecja, Polygyros Municipality
$291,315
$1,609/m²
;
In CRM: 169903
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    181 m²

Opis

Niedaleko od lotniska na północy półwyspu Halkidiki, domek o powierzchni 181 metrów kwadratowych jest na sprzedaż na działce 2000 metrów kwadratowych. Na pierwszym piętrze znajduje się salon, kuchnia, w.c. Na drugim piętrze: 3 sypialnie i łazienka. Dom posiada wszystkie niezbędne meble. Przed domem znajduje się działka obsadzona trawnikiem.

Lokalizacja na mapie

Agios Prodromos, Grecja, Polygyros Municipality