Szeregowiec 2 pokoi 63 m² Amphipolis Municipality, Grecja

Grecja, Amphipolis Municipality
$165,299
$2,624/m²
;
In CRM: 62915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    63 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    450 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy maizonette 63 m kw. Na przedmieściach Kavala. Maisonette ma 2 poziomy. 1 piętro składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Loft składa się z jednej sypialni, jeden prysznic WC, jeden magazyn. Są: klimatyzacja. Dodatki wliczone w cenę: parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć