Mieszkanie 3 pokoi 108 m² Neos Marmaras, Grecja

Neos Marmaras, Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$306,984
$2,842/m²
;
In CRM: 59907
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $2,842/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    108 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 108 m kw. w Sitonii, Chalkidiki. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Mieszkanie ma przedni układ. Wspaniały widok na miasto, morze otwiera się od okien. Są: klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?