Mieszkanie 4 pokoi 166 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$230,000
$1,386/m²
;
Data aktualizacji: 29.10.2024

Lokalizacja

  • Kraj
    Gruzja
  • Miasto
    Tbilisi
  • Adres
    Vazha Pshavela Avenue, 28
  • Metro
    Delisi (~ 800 m)
  • Metro
    Sameditsino Universiteti (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,386/m²
  • Piętro
    Piętro
    16
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    166 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    166 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    17

Opis

Apartament na sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Tbilisi, Saburtalo z idealnym remontem i wyposażeniem

DREAMTOWN

3 sypialnie

2 łazienki

Całkowita powierzchnia 166 m

16/17 piętro

240 000$