Mieszkanie 3 pokoi 47 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$246,618
$5,247/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Kandertova, 82921829 21
  • Metro
    Palmovka (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,247/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

Jasne mieszkanie 2+kk o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na 4 piętrze zabytkowej murowanej kamienicy. Mieszkanie jest zorientowane na dwie strony świata. Mieszkanie jest zorientowane na południe i wschód i oferuje piękny widok na pobliski Vítkov. tuż obok przystanku tramwajowego U kříže, ścieżki rowerowej i malowniczego parku Pod Korábem. Mieszkanie ogrzewane nowym elektrycznym ogrzewaniem podłogowym na bazie folii węglowych z termostatami WiFi i możliwością zdalnej kontroli temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.

W mieszkaniu zainstalowano nowe designerskie podłogi, nowe płytki i płytki, nową instalację elektryczną, wodną, ​​kanalizacyjną i inną.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć