Willa 3 pokoi 182 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$654,891
$3,598/m²
;
Data aktualizacji: 8.09.2022

Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Kryty parking

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród
  • Weranda

Opis

Luksusowy dom z trzema sypialniami na sprzedaż w Kapari - prowincja Famagusta. Dom składa się z wnętrza o powierzchni 159 m2, zadaszonego tarasu o powierzchni 23 m2 i jest zbudowany na powierzchni 368 m2. Działka. Dom ma cztery łazienki, zadaszone miejsce parkingowe i 63 m2. Ogród na dachu, a także klimatyzacja. Dom znajduje się w pobliżu usług i sklepów i oferuje doskonały dostęp do plaż. Cena sprzedaży 655 000 euro teraz VAT.