Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$150,148
$1,548/m²
;
Data aktualizacji: 9.09.2022

Cena za m²
    $1,548/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Mieszkanie z dwiema sypialniami na sprzedaż w budowie w Lakatamia - prowincja Nikozja, o powierzchni 77 m2. wnętrza i 20 mkw. zadaszona weranda, na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku z łącznie 8 mieszkaniami. Posiada główną łazienkę, łazienkę w głównej sypialni, klimatyzację, zadaszony parking i schowek. Projekt ma zostać ukończony za 14 miesięcy. Cena sprzedaży 150 000 plus V.A.T .

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte