Dom 3 pokoi 188 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$551,709
$2,935/m²
;
In CRM: 245173
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    Protaras Avenue, 58 Alva Hotel Apts

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²

Opis

Urocze trzy sypialnie odsprzedaży willi na sprzedaż w południe - po Cape Greco obszarze Protaras, Famagusta. Willa oferuje 188 m ² całkowitej powierzchni wybudowanej na 380 m ² powierzchni, z 129 m ² wewnętrznej powierzchni mieszkalnej świadomie zaprojektowane dla komfortowego życia rodzinnego. Trzy przestronne sypialnie (jeden en- suite z prysznicem i wyposażone szafy), dwie nowoczesne łazienki, oddzielna jadalnia i pięć pokoi w sumie. Przychodzi w pełni umeblowane i key- gotowy do natychmiastowego obsadzenia. Obiekt mieści się w strzeżonym, strzeżonym kompleksie z automatyczną bramą wejściową. Obiekt dysponuje prywatnym basenem, ogrodem, ogrodem na dachu, werandą i balkonem. Klasa energii B. Cechy obejmują klimatyzację systemu split-, podwójne szyby, energooszczędne drzwi i okna, okiennice, słoneczny podgrzewacz wody, ciśnieniowy system wodny i komunalne podłączenie wody / ścieków. Obecny akt własności, nie ma zastosowania podatek VAT. Zaledwie 300 metrów od morza i 1 km od lokalnych udogodnień - pieszo do plaży, w pobliżu zielonej okolicy, z łatwym dostępem do głównych dróg. Ciche otoczenie mieszkalne z doskonałym potencjałem wynajmu. Zbudowany w 2010 roku.