Mieszkanie 4 pokoi 246 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$1,13M
$4,585/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $4,585/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    246 m²

Opis

Położony na malowniczych wzgórzach Yeroskipu, ta ekskluzywna kolekcja dwóch oddzielnych willi jest przeznaczona do maksymalizacji naturalnego światła, panoramiczne widoki na morze i spektakularne zachody słońca na wybrzeżu Pafos. Nowoczesna architektura o czystych liniach geometrycznych harmonijnie łączy się z przemyślaną funkcjonalnością, tworząc rezydencje, które wyglądają elegancko i komfortowo dla codziennego życia. Panoramiczne szyby i przestronne balkony zmieniają otaczający krajobraz w naturalne rozszerzenie wnętrza, a otwarty układ zapewnia płynne połączenie między kuchnią, jadalnią i salonem. Każda willa zawiera cztery przestronne sypialnie, z których dwie posiadają własną łazienkę, zapewniając wysoki poziom prywatności i komfortu. W sumie, dom posiada pięć łazienek, zaprojektowane z naciskiem na wygodę i nowoczesny styl życia. Przestrzenie zewnętrzne tworzą atmosferę spokoju i są idealne do relaksu na świeżym powietrzu. Podwójny zadaszony parking znajduje się na poziomie drogi, a oddzielne zewnętrzne schody podkreśla prywatny charakter rezydencji. Możliwość wyposażenia prywatnego basenu sprawia, że projekt ten jest szczególnie atrakcyjny dla nowoczesnego życia śródziemnomorskiego.

Lokalizacja na mapie

Yeroskipou, Cypr
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata