Mieszkanie 1 pokój 65 m² Pafos, Cypr

$261,646
$4,025/m²
;
In CRM: 33852
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $4,025/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Fantastyczna okazja, aby kupić przestronny apartament z 1 sypialnią w bardzo popularnym kompleksie Kings Palace. Ta nieruchomość jest idealna jako dom letniskowy lub jako mądra inwestycja, aby wysoki dochód z wynajmu od turystów na Airbnb. Mieszkanie jest jasne i otwarte. Posiada duży salon, kuchnię z pralką i lodówką oraz dużą sypialnię z budynkiem w szafie. Klimatyzacja jest zainstalowana w każdym pokoju. Dlaczego jest to wielki zakup: Morze Sunset Widok: Relaks na dużym prywatnym balkonie i oglądać piękny śródziemnomorski zachód słońca nad wodą. Luxury Resort Pools: Bezpłatny dostęp do słynnych, masywnych basenów i pięknych tropikalnych ogrodów. Górna lokalizacja: Nie potrzebujesz tu samochodu. Wszystko czego potrzebujesz jest tuż za drzwiami. Dodatki Wliczone: Prywatne zadaszony parking i dostęp do windy. Spacer do wszystkiego: Plaża: Niecałe 10 minut spacerem do Venus Beach. Supermarket: 3 minuty spacerem do Lidl. Przystanek autobusowy: 2 minuty jazdy (prosto do portu Pafos lub Coral Bay). Żywność i napoje: Wiele wspaniałych restauracji, barów i kawiarni są zaledwie kilka kroków od hotelu.