Mieszkanie 3 pokoi 141 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,27M
$9,031/m²
;
In CRM: 86904974
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    Parmenidou, 3 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,031/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Wybór eleganckich apartamentów premium jest oferowany na sprzedaż w Kolumbii, wiodącym obszarze Limassol - jednym z najbardziej poszukiwanych mieszkańców, znanych z terenów zielonych, rozwiniętej infrastruktury i łatwy dostęp do autostrady, centrum miasta i plaż. Projekt ten jest rezydencją butikową składającą się tylko z 11 apartamentów, zaprojektowanych w celu zapewnienia prywatnego i komfortowego środowiska życia w dobrze ugruntowanej i bardzo pożądanej dzielnicy popularnej dla rodzin i zagranicznych mieszkańców. Rezydenci korzystają z bezpiecznego dostępu do bramki, systemu wideo, kamer CCTV na parterze, zadaszonych miejsc parkingowych i prywatnego miejsca przechowywania dla każdej jednostki. Kategoria Efektywność energetyczna A, VRV system klimatyzacji, zapewnienie ogrzewania podłogowego, sufity 3,00 m, izolacja termiczna podwójne okna aluminiowe, kuchnie włoskie, kamienne ławki, górne urządzenia sanitarne i wysokiej jakości wykończenia wewnętrzne. Przeznaczone do nowoczesnego życia: dobrze zaprojektowane przestrzenie, wysokie przestrzenie brzegowe i przestronne balkony tworzą jasne, komfortowe domy z zrównoważonym wewnętrznym, zewnętrznym stylu życia. Projekt jest obecnie w trakcie budowy, jego zakończenie planowane jest na grudzień 2027 r. Szczegóły penthouse 303: Podłoga - 3 Sypialnie - 3 Powierzchnia wewnętrzna - 140,5 m2 Taras kryty - 41,4 m2 Całkowita powierzchnia pokryta - 181,9 m2 Otwarty taras - 1,8 m2 Ogród na najwyższym piętrze - 113.8 m2 Powierzchnia wspólna - 13,2 m2 Powierzchnia całkowita - 310,7 m2 Parking zakryty - 1 Numer rejestracyjny: 1315 Xi124; Numer licencji: 368\ / E