Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$413,373
$4,299/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $4,299/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Położony w jednej z najbardziej wysuniętych dzielnic Pafos, Universal, ten kameralny projekt mieszkalny łączy nowoczesną architekturę, elegancki design i wysoki długoterminowy potencjał inwestycyjny w jednym z najbardziej dynamicznych miejsc mieszkalnych miasta. Projekt obejmuje tylko osiem stylowych dwupokojowych apartamentów, z naciskiem na przestronne układy, nowoczesną estetykę i starannie dobrane materiały wykończeniowe. Otwarte przestrzenie życiowe i przestronne werandy tworzą jasne i wygodne środowisko odpowiednie zarówno do stałego pobytu, jak i do wynajęcia. Dla mieszkańców zapewnione są zadaszone miejsca parkingowe i prywatny wspólny basen, co zwiększa atrakcyjność projektu i poziom komfortu. Kompleks znajduje się w pobliżu American University of Bejrut, Kings Avenue Mall, port Pafos, plaże, restauracje i infrastruktury miejskiej, a Pafos International Airport jest również dogodnie dostępne. Projekt jest atrakcyjną szansą dla inwestycji i nowoczesnego życia w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Cypru.