Mieszkanie 1 pokój 60 m² Yeroskipou, Cypr

$275,560
$4,593/m²
;
In CRM: 33815
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $4,593/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Opis

Położony w prestiżowej dzielnicy Pafos, ten nowoczesny rozwój mieszkaniowy stanowi wyjątkową okazję do doświadczenia nowoczesnego życia w jednym z najbardziej tętniących życiem i historycznych miast nadmorskich Cypru. Łącząc elegancką architekturę z praktycznym wzornictwem, projekt został starannie stworzony, aby sprostać potrzebom zarówno właścicieli domów, jak i inwestorów poszukujących komfortu, wygody i wartości długoterminowej. Położony w samym sercu Pafos, rozwój cieszy się bliskim sąsiedztwie uniwersytetów, sklepów, restauracji, kawiarni, centrów biznesowych i codziennych udogodnień. Mieszkańcy korzystają z dobrze połączonego stylu życia z łatwym dostępem do kluczowych atrakcji miasta, plaż i obszarów rozrywki, co czyni go idealnym dla stałego pobytu, korzystania z wakacji lub celów inwestycyjnych. Szczegóły dotyczące apartamentu 1- Sypialnia Apartament Wewnętrzny obszar pokryty: 50 m ² Pokryta weranda: 10 m ² Parking kryty: 12 m ² Powierzchnia pokryta: 60 m ² Każdy apartament jest starannie zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komfortu, z: Nowoczesne w pełni umeblowane wnętrza Wysokiej jakości wykończenia werandy Ograniczone powierzchnie parkingowe Efektywność energetyczna Systemy kontroli klimatu VRV Nowoczesny projekt architektoniczny Rozwój oferuje również doskonały potencjał wynajmu ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne zakwaterowanie w centrum Pafos. Projekt ten, czy to do użytku osobistego, czy inwestycji, stanowi wyjątkową okazję do posiadania nieruchomości w kwitnącej lokalizacji, która doskonale łączy styl życia, dostępność i przyszły potencjał wzrostu. Dlaczego inwestować w ten rozwój? Główna centralna lokalizacja w Pafos Silny potencjał zakupu do wynajęcia Nowoczesne apartamenty pod klucz Idealny dla profesjonalistów, par, studentów i urlopowiczów Blisko instytucji edukacyjnych i centrów biznesowych Wysoki popyt na czynsze długoterminowe i krótkoterminowe Atrakcyjne możliwości cenowe dla ptaków Dokonaj inteligentnej inwestycji w luksusowe apartamenty w prestiżowej okolicy Pafos. Korzystaj z oferty Early@-@ bird w konkurencyjnych cenach i zabezpieczyć swoją nieruchomość już dziś. Często zadawane pytania Jakie apartamenty są dostępne? Rozwój oferuje nowoczesne w pełni umeblowane apartamenty przeznaczone do komfortowego życia miejskiego, odpowiednie dla osób indywidualnych, par, studentów i profesjonalistów. Gdzie znajduje się projekt? Projekt znajduje się centralnie w Pafos, z łatwym dostępem do sklepów, restauracji, instytucji edukacyjnych, obszarów biznesowych i atrakcji rekreacyjnych. Czy parking jest wliczone? Tak, każdy apartament zawiera dedykowany zadaszony zadaszony parking. Czy apartamenty nadają się do inwestycji? Tak. Dzięki doskonałej lokalizacji projektu i rosnącemu zapotrzebowaniu na wynajem nieruchomości w Pafos, apartamenty oferują silny potencjał zakupu do wynajęcia i doskonałą długoterminową wartość inwestycyjną. Czy apartamenty są w pełni umeblowane? Tak, wszystkie apartamenty są dostarczane w pełni wyposażone w nowoczesny i praktyczny standard projektowania. Jakie udogodnienia są zawarte? Rozwój obejmuje systemy kontroli klimatu VRV, pokryte werandy, parkingi, nowoczesną infrastrukturę i nowoczesną architekturę. Czy projekt nadaje się do stałego zamieszkania? Oczywiście. Projekt jest idealny zarówno na stałe, jak i na wakacje, dzięki dogodnej lokalizacji i komfortowej przestrzeni mieszkalnej. Jaka jest całkowita powierzchnia mieszkania? Całkowita powierzchnia 1-pokojowego apartamentu wynosi 60 m ², w tym: 50 m ² wewnętrzna powierzchnia kryta 10 m ² pokryty werandą 12 m ² zadaszony parking Data zakończenia: 12- 18 miesięcy