Dom 2 pokoi 116 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$703,027
$6,045/m²
;
In CRM: 244979
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Nowoczesny dwupokojowy apartament dwuosobowy położony w prestiżowej okolicy w bardzo wysublimowanej części Mesa Geitonia, Limassol. Ta nowoczesna nieruchomość rozciąga się na parterze i pierwszym piętrze, oferując stylowy design, wykończenia premium i doskonały dostęp do centrum miasta i linii brzegowej. Duplex posiada powierzchnię wewnętrzną 109,8 m ² wraz z 6,5 m ² pokrytą werandą. Układ obejmuje dwie przestronne sypialnie, jedną WC i jasny open- plan życia i jadalnia zaprojektowane dla komfortowego nowoczesnego życia. Zbudowany z wysokimi specyfikacjami obiekt oferuje ogrzewanie podłogowe, klimatyzację VRV, wysokie sufity, okna z aluminium termicznego, włoskie szafki kuchenne oraz standardy efektywności energetycznej klasy A +. Mieszkańcy tego ekskluzywnego rozwoju falistego korzystają z doskonałych obiektów komunalnych, w tym basen, siłownia i parking podziemny. W obiekcie znajduje się jedno prywatne miejsce parkingowe. Idealnie położony zaledwie 2 km od morza i tylko 5 minut jazdy od centrum Limassol, nieruchomość znajduje się w pobliżu supermarketu Jumbo, szkoły, restauracje, kawiarnie i wszystkie niezbędne udogodnienia.